Wszystkie salony sieci Orange otwarte
| |

Wszystkie salony sieci Orange otwarte

Podaj dalej

Wszystkie salony sieci Orange otwarte Orange

Od 28 grudnia obowiązują nowe obostrzenia związane z narodową kwarantanną. Zamknięte zostały m.in. galerie handlowe. Zgodnie z rozporządzeniem mogą w nich funkcjonować tylko wybrane sklepy i placówki, w tym salony operatorów telekomunikacyjnych. To oznacza, że wszystkie salony operatora Orange w całym kraju, pozostają dla Was otwarte. Można bez przeszkód załatwić swoje sprawy związanie z usługami, ofertą, kupić nowe urządzenie czy akcesoria.

Operator chce podkreślić, że placówki Orange są przygotowane, aby klientów obsługiwać w bezpieczny sposób. Konsultanci pracują w maseczkach lub przyłbicach. Przy wejściu do salonu można skorzystać z środków dezynfekcyjnych lub rękawiczek ochronnych. Stanowiska obsługi, kasy i ekspozycje są regularnie czyszczone oraz dezynfekowane.

Marka Orange dokłada wszelkich starań, abyście w salonach czuli się bezpieczni i mogli załatwiać niezbędne sprawy. Z Waszej strony operator prosi o to samo. W salonie zasłaniajcie usta i nos, dezynfekujcie dłonie. Jeśli czujecie się źle, macie objawy choroby poproście kogoś o pomoc w załatwieniu sprawy. Orange zachęca też do korzystania ze strony internetowej lub infolinii Orange.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments