Wszystkie zegarki Samsung Galaxy Watch4 w ciągu tygodnia wyprzedane w przedsprzedaży
|

Wszystkie zegarki Samsung Galaxy Watch4 w ciągu tygodnia wyprzedane w przedsprzedaży

Podaj dalej

Wszystkie zegarki Samsung Galaxy Watch4 w ciągu tygodnia wyprzedane w przedsprzedaży Samsung

W ciągu tygodnia od rozpoczęcia przedsprzedaży wyprzedały się wszystkie egzemplarze smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 dostępne w ofercie presale z bonusem w postaci zwrotu na konto.

Zegarki Samsung Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic zadebiutują na półkach sklepowych 27 sierpnia 2021 r. Promocja przedsprzedażowa najnowszych zegarków zakończyła się 18 sierpnia 2021, a liczba sprzedanych w tym czasie urządzeń czterokrotnie przewyższyła przedsprzedażowe wyniki poprzednika – Galaxy Watch3. Klienci, którzy do zamknięcia promocji spełnili warunki promocji i zdecydowali się na zakup smartwatchy w ofercie przedsprzedażowej otrzymają zwrot 350 PLN na konto w przypadku zakupu modelu Galaxy Watch4 lub 500 PLN zwrotu w przypadku modelu Galaxy Watch4 Classic.

Debiutujące smartwatche Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic po raz pierwszy oferują nowy autorski system operacyjny Wear OS™ Powered by Samsung stworzony we współpracy z Google. Za intuicyjną obsługę odpowiada interfejs One UI Watch. Smartwatche Galaxy Watch4 zostały zaprojektowane, aby dyskretnie wspomagać użytkownika w codziennym dbaniu o swój dobrostan i pomagać w monitorowaniu kluczowych dla zdrowia aspektów, takich jak ciśnienie krwi, rytm serca, a nawet pomiar składu ciała. Nowy, autorski system operacyjny zapewnia dostęp do wielu popularnych aplikacji Google, w tym Google Pay.

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments