Atrakcyjna oferta do 30 marca w sklepie internetowym huawei.pl
|

Wybrane laptopy, smartfony, słuchawki i smartwatche w atrakcyjnych zestawach w sklepie huawei.pl

Podaj dalej

Atrakcyjna oferta do 30 marca w sklepie internetowym huawei.pl Huawei

Szukasz laptopa do pracy i nauki, fotograficznego smartfona albo wypasionego smartwatcha, który pomoże zadbać o formę, nawet w domu? Do 30 marca w sklepie internetowym marki huawei.pl czeka nowa oferta – wybrane modele w atrakcyjnych zestawach z innymi urządzaniami Huawei. Na klientów sklepu czeka też szereg nowych korzyści, w tym wydłużona do 3 lat gwarancja na laptopy czy darmowa, jednorazowa naprawa ekranu smartfona w ciągu trzech miesięcy od zakupu.

Klienci sklepu internetowego huawei.pl mogą kupić teraz jeden z wybranych laptopów – MateBook 13 2020, MateBood D 15 2019 lub MateBook D 14 2019 – w zestawie z wydajnym routerem Huawei AX3 Quad-Core, szczególnie przydatnym podczas pracy i nauki z domu, wraz z plecakiem Huawei i bezprzewodową myszką. Osoby poszukujące idealnego smartfona do zdjęć, mogą teraz kupić Huawei P40 lite w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch Fit za 900 zł, natomiast klienci, którzy planują rozpocząć wiosenne dbanie o formę, mają szansę kupić jeden ze smartwatchy w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami. Huawei Watch Fit jest dostępny ze słuchawkami Huawei Bluetooth AM61 w cenie 469 zł, a Watch GT 2 Pro można kupić z bezprzewodowymi FreeBuds Pro wyposażonymi w inteligentną dynamiczną redukcję szumów za 1299 zł.

Pełna lista produktów objętych promocją na huawei.pl:

Nazwa urządzenia:W zestawie z:Cena promocyjna:
Smartfon Huawei P40 liteSmartwatch Huawei Watch Fit900 zł
Laptop Huawei MateBook 13 2020Router AX3 Quad-Core, plecak, bezprzewodowa myszka Bluetooth6048 zł
Laptop Huawei MateBook D 15 2019Router AX3 Quad-Core, plecak, bezprzewodowa myszka Bluetooth2848 zł
Laptop Huawei MateBook D 14 2019 (Ryzen 7)Router AX3 Quad-Core, plecak, bezprzewodowa myszka Bluetooth3248 zł
Laptop Huawei MateBook D 14 2019 (Ryzen 5)Router AX3 Quad-Core, plecak, bezprzewodowa myszka Bluetooth3048 zł
Smartwatch Huawei Watch FitSłuchawki Huawei Bluetooth AM61469 zł
Smartwatch Huawei Watch GT 2 ProSłuchawki Huawei FreeBuds Pro1299 zł

Klienci sklepu huawei.pl mogą także skorzystać z następujących opcji:

  • 3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok. Wśród produktów objętych tą promocją znajdują się najnowsze laptopy Huawei z serii MateBook X, MateBook X Pro, MateBook 13, MateBook 14, MateBook D 14, MateBook D 15, a także najnowszy laptop w portfolio Huawei – MateBook D 16.
  • Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu – oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p.
  • Bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia i opłacenia go przed godziną 12:00.
  • 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Opinia zostanie sprawdzona przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem, a po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł. Kupon będzie ważny przez 14 dni. Regulamin promocji znajduje się na stronie huawei.pl.

Użytkownicy huawei.pl mogą też otrzymać 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 200 zł.

Sklep internetowy huawei.pl oferuje klientom wiele wygodnych form płatności, w tym atrakcyjne raty 0%, płatności za pobraniem oraz dostawę do paczkomatów InPost. Dostawy są co do zasady bezpłatne. Sklep huawei.pl gwarantuje też 15 dni na ewentualny, bezpłatny zwrot zakupionego towaru. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej.

Na odwiedzających sklep codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. Jest to cykliczna oferta na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments