Wydłużona gwarancja na urządzenia marki Huawei

Wydłużona gwarancja na urządzenia i bezpłatna usługa door-to-door w Huawei

Wydłużona gwarancja na urządzenia marki Huawei Huawei

Wydłużona gwarancja na wszystkie urządzenia i dogodny, bezpieczny dostęp do usług serwisowych w trybie door-to-door – to oferta marki Huawei odpowiadająca potrzebom klientów w czasach pandemii koronawirusa.

Wszystkie urządzenia marki huawei, których okres gwarancji kończy się między 28 listopada 2020 roku a 28 lutego 2021 roku, będą objęte gwarancją do 1 marca 2021. Oznacza to, że urządzenie, którego gwarancja wygasa na przykład 1 grudnia, będzie można naprawić na jej podstawie do 1 marca przyszłego roku.

Od 4 grudnia, klienci serwisu Huawei będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door na urządzenia (z wyłączeniem akcesoriów) objęte gwarancją, dzięki czemu można je oddać do serwisu bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem kuriera, a urządzenia wracają do właściciela zdezynfekowane. Urządzenia marki można również bezpłatnie zdezynfekować za pomocą promieni UV w każdym flagowym salonie serwisowym Huawei w całej Polsce.

Dodatkowo, marka proponuje bezpłatną wysyłkę zwrotną urządzenia z serwisu do tych klientów, którzy przyniosą urządzenia osobiście do jednego z salonów serwisowych.

Źródło tekstu: Huawei Polska

%d bloggers like this: