Wygraj najnowszy tablet MatePad 11 w Społeczności marki Huawei
|

Wygraj najnowszy tablet MatePad 11 w Społeczności marki Huawei

Podaj dalej

Wygraj najnowszy tablet MatePad 11 w Społeczności marki Huawei Huawei

Huawei zaprasza fanów marki skupionych w Społeczności Huawei do wzięcia udziału w pięciotygodniowym wyzwaniu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym najnowszy tablet Huawei MatePad 11, zegarek Watch GT 2 czy kupony zniżkowe do wykorzystania w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl. Konkurs trwa do 27 września.

Każdego dnia, przez pięć tygodni w Społeczności Huawei będą pojawiać się nowe, kreatywne zadania, na które można udzielić odpowiedzi w komentarzu pod postem, znajdującym się na stronie konkursu: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_65248/. Aby móc powalczyć w konkursie i wygrać nagrodę, należy udzielić przynajmniej jednej odpowiedzi na zadanie kreatywne w danym tygodniu. Pod koniec każdego tygodnia na uczestników będzie czekać aż pięć nagród – nagroda główna oraz cztery nagrody dodatkowe.

W pierwszym tygodniu konkursu, który potrwa do 30 sierpnia, zadania konkursowe są związane z tematyką Natura. Autor najlepszej pracy zgłoszonej w tym tygodniu, otrzyma smartwatch Watch Fit, z kolei czterej autorzy prac wyróżnionych – kupony uprawniające do 2-miesięcznego dostępu do oferty Filmklub oraz do Vime+ a także kupon zniżkowy na 200 zł do wykorzystania w sklepie huawei.pl. Nagrody w kolejnych tygodniach oraz tematyka zadań będą podawane na stronie dedykowanej konkursowi.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli powalczyć o nagrody specjalne. Warunkiem jest udzielenie odpowiedzi na minimum 30 z 35 zadań zadanych w trakcie całego konkursu. Na zwycięzcę czeka voucher na zakup najnowszego tabletu Huawei MatePad 11, zdobywca drugiego miejsca otrzyma smartwatch Huawei Watch GT 2 (42 mm) oraz słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds Pro, a zdobywca trzeciego miejsca – smartwatch Huawei Watch GT 2 (42 mm). Nagrody główne zostaną przyznane na koniec wyzwania.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments