Wyprzedaż smartfonów w sieci Orange
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA | TELEWIZJA

Wyprzedaż smartfonów w sieci Orange

Podaj dalej

Wyprzedaż smartfonów w sieci Orange Orange

To był trudny rok więc warto zadbać o to, by z uśmiechem móc przywitać 2021. Dlatego w sieci Orange prezenty nie skończą się, gdy miną Święta. Gwiazdkowa promocja obowiązuje cały czas aż do 6 stycznia, a to nie koniec niespodzianek! Właśnie rozpoczęła się wielka wyprzedaż smartfonów. Będzie taniej nawet o 50%.

Jak co roku, pod koniec grudnia, operator Orange rusza z wyprzedażami. Znajdują się tam specjalne oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Na co warto zwrócić uwagę?

Jakie zniżki czekają na użytkowników?

Promocja dla klientów indywidualnych skierowana jest zarówno dla nowych osób, chcących przejść do sieci Orange, jak i dla tych, które przedłużają swoje dotychczasowe umowy. Akcja dotyczy użytkowników Orange Love i wybranych Planów Mobilnych. W ramach wyprzedaży klienci mogą nabyć poszczególne modele telefonów w okazyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę, że wśród przecenionych marek jest też smartfon najnowszej generacji, z dostępem do szybkiej sieci 5G.

Telefony biorące udział w wyprzedaży to m.in.:

 • Huawei P smart 2021 – taniej o 50% – z ratami 14 zł x 24 mies. przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub Orange Love Standard
 • Motorola moto g 5G plus – taniej o 51% – 38 zł x 24 mies. przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub Orange Love Standard
 • Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB – taniej o 20% – z ratami 45 zł x 24 mies.– przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub Orange Love Standard
 • OPPO A53 – taniej o  15% – 17 zł x 36 mies. przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub Orange Love Standard
 • iPhone SE 64 GB – taniej o 11% – 50 zł x 36 mies. przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra

Przecenione modele w promocji dla firm

Orange wspiera także przedsiębiorców – ułatwiając im komunikację w firmie, dając dostęp do szybkiego internetu i profesjonalnego sprzętu w atrakcyjnych cenach. Dlatego też nowy rok operator Orange rozpoczyna dobrą ofertą dla klientów biznesowych. Przecenia modele popularnych smartfonów, często wybieranych przez przedsiębiorców. Z promocyjnych cen mogą skorzystać zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci biznesowi, którzy zdecydują się na ofertę Orange Love dla Firm lub na określone Plany Firmowe.

Urządzenia objęte wyprzedażą to np.:

 • Samsung Galaxy Watch Active2 – taniej o 50% – 31 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym M
 • Motorola moto g 5G plus – taniej o 50% – 29 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym L
 • OPPO A53 – taniej o 31% – 21 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym S
 • Samsung Galaxy A51 – taniej o 29% – 35 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym M
 • Samsung Galaxy A42 5G – taniej o 21% – 34 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym L
 • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G – taniej o 10% – 159 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym XL

Promocje, dla wszystkich klientów, są takie same w salonach Orange, jak i na stronie internetowej (tam też dostępne są parametry powyższych telefonów). W ten sposób można wybrać wygodną formę zakupu. W razie potrzeby – w sklepach czy na infolinii konsultanci doradzą i pomogą dopasować odpowiedni dla siebie smartfon. Warto się pospieszyć, bo liczba telefonów objętych promocją jest ograniczona. Mogą pojawić się też inne, kolejne modele na wyprzedaży, a także specjalne oferty dla użytkowników telefonów na kartę.

Dokonując zakupu do 6 stycznia można też wybierać między ofertą świąteczną a ofertą wyprzedażową i zdecydować się na korzystny dla siebie wariant.

Szczegóły wyprzedaży dostępne są na stronie internetowej: orange.pl/view/wyprzedaz.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments