Nowy program ,,Piłkarski pressing" w CANAL+

„Wysoki pressing” – nowy piłkarski program na antenie CANAL+

Nowy program ,,Piłkarski pressing" w CANAL+ CANAL+

W niedzielę 18 października o godzinie 10 na antenie stacji CANAL+ SPORT pojawi się „Wysoki pressing” – nowy, cykliczny program poświęcony piłce nożnej. Prowadzić go będą na zmianę Daria Kabała-Malarz i Michał Kołodziejczyk. Program będzie realizowany we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

„Wysoki pressing” to godzinny przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia w lekkiej, śniadaniowej formule z udziałem zaproszonych gości. Nie zabraknie w nim najważniejszych informacji z boisk, analiz i komentarzy, a także gorących dyskusji i sporów. Inauguracyjny program poprowadzą wspólnie dziennikarze Daria Kabała-Malarz i Michał Kołodziejczyk, a ich gośćmi będą Mateusz Borek, Jacek Kurowski i Piotr Żelazny.

“Wysoki pressing” to kolejna po „Jej Wysokości Premier League” piłkarska nowość o charakterze informacyjno-publicystycznym w CANAL+ SPORT. Poniedziałkowy magazyn poświęcony jest stricte wyspiarskiemu futbolowi, natomiast nowy program będzie miał dużo szerszą formułę. Niedzielne przedpołudnie to świetna pora na ciekawą, spokojną rozmowę o najważniejszych piłkarskich wydarzeniach tygodnia. Będą fantastyczni goście, dużo informacji, komentarzy i analiz, a także zapowiedzi tego, co czeka na piłkarskich fanów w CANAL+.

Michał Kołodziejczyk, Dyrektor Redakcji Sportowej CANAL+

„Wysoki pressing” będzie realizowany na żywo w kawiarni PKO Rotunda, we współpracy z PKO Bankiem Polskim – sponsorem tytularnym Ekstraklasy.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z CANAL+ okaże się doskonałą inicjatywą, a kibice otrzymają znakomity produkt, idealnie skrojony pod ich oczekiwania. Dla nas jako PKO Banku Polskiego nie bez znaczenia pozostawał fakt, że chcemy współtworzyć program z najlepszymi dziennikarzami piłkarskimi w kraju. Będąc sponsorem tytularnym rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy na co dzień pracujemy z CANAL+, znamy się doskonale i jesteśmy przekonani, że coniedzielne spotkania w PKO Rotunda staną się nową świecką tradycją dla wszystkich kibiców w Polsce, którzy są złaknieni poważnej i merytorycznej dyskusji o futbolu. Program „Wysoki pressing” jest poszerzeniem platformy dla debaty piłkarskiej. Rozumiemy światowe trendy i zdajemy sobie sprawę, że siła piłki nożnej w wielu zachodnich krajach łączy się z ekspercką i częstą dyskusją. Cenimy wszechstronność opinii naszych ekspertów i wierzymy, że program nadawany z PKO Rotunda – jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Warszawie – będzie idealnym miejscem do ich wyrażenia.

Mariusz Chłopik, Dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim

Nowy program będzie transmitowany na antenie stacji CANAL+ SPORT w niedzielę o godzinie 10.

Źródło tekstu: Platforma CANAL+

%d bloggers like this: