Zdezynfekuj smartfon przy pomocy promieni UV-C w wybranych salonach Samsung Brand Store

Zdezynfekuj smartfon przy pomocy promieni UV-C w wybranych salonach Samsung Brand Store

Samsung Polska

10 minut – tyle zajmuje pozbycie się nawet 99,99% drobnoustrojów, które w trakcie normalnego użytkowania osadzają się na smartfonach. Specjalne urządzenia do dezynfekcji wykorzystujące promienie UV-C dostępne są w wybranych salonach Samsung Brand Store oraz autoryzowanych punktach serwisowych firmy Samsung. Mogą z nich bezpłatnie skorzystać użytkownicy dowolnej marki smartfonów!

  • Samsung udostępnia konsumentom narzędzia do dezynfekcji smartfonów promieniami UV-C.
  • Dzięki tej technice można usunąć aż do 99,99% drobnoustrojów.
  • Urządzenia są dostępne w wybranych salonach Samsung Brand Store oraz autoryzowanych punktach serwisowych Samsung.

„Smartfony to jedne z najczęściej używanych urządzeń, co powoduje, że na ich obudowach mogą osadzać się różne substancje i bakterie. Zwykłe, domowe metody czyszczenia smartfonów nie dają pewności, że usuniemy je wszystkie. Dlatego postanowiliśmy zaoferować skuteczniejsze rozwiązanie – dezynfekcję promieniami UV-C” – Marcin Gontarski, Senior Service Operations Manager w Samsung Electronics Polska.

Cały proces trwa zaledwie 10 minut – wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego. Technika dezynfekcji promieniami UV-C pozwala oddziaływać na całą powierzchnię urządzenia, zabijając w ten sposób aż 99,99% drobnoustrojów. Konsumenci mogą z niej skorzystać bezpłatnie odwiedzając wybrane salony Samsung Brand Store oraz autoryzowane punkty serwisowe marki Samsung.

Źródło tekstu: Samsung Polska

%d bloggers like this: