Superduety Samsung i Xiaomi taniej w Orange

Zestawy Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 oraz Xiaomi Redmi Note 9 z opaską Mi Band 4 taniej w Orange

Superduety Samsung i Xiaomi taniej w Orange Orange

Na wakacje raźniej w duecie. Superduety Samsung i Xiaomi taniej w Orange z wybranym Planem Mobilnym lub Orange Love to propozycja na lato przygotowana przez operatora. Od 2 lipca sieć Orange proponuje zestawy dwóch smartfonów lub smartfona z opaską w  promocyjnej cenie.

Klienci Planów Mobilnych 55 oraz Orange Love Standard, którzy przedłużają umowę lub podpisują nową oraz ci, którzy chcą zakupić urządzenia na 24 raty mogą skorzystać z promocyjnej ceny na sprzęt. Przy zakupie abonamentu w Planie Mobilnym 55 lub Orange Love Standard  zestaw dwóch smartfonów: Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 kosztuje jedynie 45 zł miesięcznie. Z kolei zestaw Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 z opaską Xiaomi Mi Band 4 w wyżej wymienionych abonamentach kosztuje tylko 30 zł miesięcznie.

Powyższe smartfony i zestawy będą dostępne w atrakcyjnych cenach także w innych Planach Mobilnych, Orange Love i Planach Firmowych.

Oferta dla przedsiębiorców

Operator Orange przygotował także ofertę dla klientów prowadzących swój biznes. Nowoczesny smartfon jest podstawowym narzędziem w prowadzeniu firmy. Przedsiębiorcy mogą kupić Samsung Galaxy A41 w supercenie za jedyne 30 zł miesięcznie + VAT w Planie Firmowym M. Firmy stale zmieniają się, dostosowując swoją działalność do otaczającego środowiska biznesowego. Dlatego też warto skorzystać z elastycznych Planów Firmowych, które podążają za zmianami. W Planie Firmowym M za 60 zł w cenie jest 1 paczka usług do wyboru m.in. Serwis telefonu, Bezpieczna firma, W internecie czy W biurze – paczki usług można co miesiąc, bezpłatnie wymieniać.

Źródło tekstu: Orange Polska

%d bloggers like this: