Zielony tydzień w sieci Orange
|

Zielony tydzień w sieci Orange

Podaj dalej

Zielony tydzień w sieci Orange Orange

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Środowiska, operator telekomunikacyjny Orange przygotował atrakcyjne oferty, nawiązujące do działań firmy na rzecz ochrony naszej planety. Od 30 maja do 6 czerwca w ramach Zielonego Tygodnia można wziąć udział w konkursie, pozbywając się niepotrzebnych smartfonów, kupić odnowiony smartfon w niższej cenie lub skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatu InPost.

Nagrody za drugie życie smartfona

Schowany w szufladzie, nieużywany smartfon nikomu nie posłuży. Sprawne tracą na wartości, a zużyte i zepsute powinny trafić do recyklingu. Razem z Orange można odpowiedzialnie rozstać się z nimi, chroniąc w ten sposób środowisko.

Od 30 maja do 6 czerwca każdy, kto przyniesie używany smartfon do jednego z 23 salonów Orange i przekaże go do recyklingu lub skorzysta z oferty odkupu smartfonów, może wziąć udział w konkursie. Zadaniem konkursowym jest wymyślenie hasła, które opisze, jak wspólnie z Orange można zadbać o planetę. Na zwycięzców czekają nagrody: elektryczna hulajnoga, rower turystyczny i smartwatche.

Tańsze odnowione smartfony

Z okazji Zielonego Tygodnia sieć Orange przygotowała rabat na wybrane modele odnowionych telefonów, które są tańsze nawet do 20 %.

Dla użytkowników oferty Orange Flex, w każdym miesiącu operator oferuje odnowione urządzenie w obniżonej cenie. Wystarczy pobrać kod rabatowy z Klubu Flex i dodać go w koszyku w aplikacji w momencie zakupu.

Darmowa dostawa do Paczkomatu

Od 30 maja do 6 czerwca Orange umożliwia też klientom zawierającym e-umowę – darmową dostawę do Paczkomatów InPost. Dotyczy to wszystkich kanałów sprzedaży, w których dostępny jest Paczkomat InPost. Ta forma odbioru zamówień ma o 75% niższy ślad węglowy niż dostawa pod drzwi domu.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments