Zintegruj swoją aplikację mobilną z Huawei Mobile Services do końca roku i zdobądź pakiet benefitów
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Zintegruj swoją aplikację mobilną z Huawei Mobile Services do końca roku i zdobądź pakiet benefitów

Podaj dalej

Zintegruj swoją aplikację mobilną z Huawei Mobile Services do końca roku i zdobądź pakiet benefitów Huawei

Marka Huawei ogłosiła specjalny pakiet promocyjny dla właścicieli aplikacji z sektora e-commerce, który ma zachęcać deweloperów do integrowania aplikacji z Huawei Mobile Services. Twórcy, którzy do 31 grudnia zintegrują swoje aplikacje z HMS, będą mieli szansę otrzymać bogaty pakiet korzyści, w tym banery na stronie głównej AppGallery, specjalne miejsce w zakładce „Kolekcje”, czy reklamy o wartości nawet 2 500 euro.

Aby powalczyć o pakiet promocyjny, wystarczy do 31 grudnia zintegrować swoją aplikację z HMS lub zadeklarować jej integrację zgłaszając się na stronie internetowej: https://id7.cloud.huawei.com/CAS/portal/userRegister/regbyemail.html. Każda zgłoszona aplikacja będzie analizowana i oceniana, a pakiet korzyści otrzymają wybrane aplikacje.

Benefity obejmują pozycjonowanie w popularnej zakładce „Kolekcje” w AppGallery, banery na stronie głównej, możliwość oferowania klientom specjalnych ofert w zakładce „Prezenty”, czy dostęp do notyfikacji push, które pozwolą informować klientów o najważniejszych informacjach o aplikacji. Na twórców czeka też profesjonalny zespół techniczny, który poprowadzi przez każdy etap integracji, wsparcie zespołu zajmującego się biznesowym aspektem (dotarcie do jak największej liczby odbiorców oraz wsparcie marketingowe w postaci 5 lub 10 dni darmowych reklam o wartości nawet 250 euro za dzień). Dodatkowo, deweloperzy mogą zatrzymać aż 90% przychodów pochodzących z kliknięć w reklamy.

Chcemy pobudzić firmy i twórców aplikacji, szczególnie z branży handlu internetowego, do przyspieszenia wdrażania aplikacji do AppGallery i integrowania ich z HMS. Użytkownicy AppGallery szukają nowych aplikacji, które dzięki odpowiedniej ich ekspozycji i promocji, staną się bardziej widoczne – mówi Wang Heng, wiceprezes ds. Global Partnerships i Eco-Development w Huawei Consumer Business Group w Europie Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.

W sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już blisko 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała specjalna strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments