Zniżki i vouchery do zdobycia w sklepie Huawei z okazji premiery Huawei Nova
|

Zniżki i vouchery do zdobycia w sklepie Huawei z okazji premiery Huawei Nova

Podaj dalej

Zniżki i vouchery do zdobycia w sklepie Huawei z okazji premiery Huawei Nova Huawei

Marka Huawei zaprasza wszystkich oczekujących na premierę nowego smartfona z serii Huawei Nova do udziału w atrakcyjnej promocji, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu internetowego huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł, w tym flagowego smartfona Huawei Mate 40 Pro. Promocja potrwa do 21 października lub do wyczerpania zapasów.

Uczestnicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną. Do zdobycia są kupony zniżkowe 200 zł, 100 zł i 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl oraz vouchery na zakup jednego z urządzeń za 1 zł na huawei.pl – smartfona Huawei Mate 40 Pro, opaski Huawei Band 6 i opaski Huawei Band 4.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner, znajdujący się na stronie internetowej: https://consumer.huawei.com/pl/offer/nova-teaser/, a następnie kliknąć w przycisk „Start”, aby odebrać jedną z nagród.

Zniżki nie łączą się ze sobą – jedna zniżka może zostać wykorzystana na jedno zamówienie na huawei.pl. Zdobyty kupon lub voucher zostanie automatycznie przypisany do konta użytkownika i może być wykorzystany w ciągu 45 dni od dnia jego otrzymania. Regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej: https://consumer.huawei.com/pl/offer/nova-teaser-regulamin/

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments